Riigid

Search

Ostuabi

Vaata leheküljel ringi ning otsi sobivaid tooteid. Vali sobiv teematika ning sirvi tooteid. Tooteid saad valida ka “Riigid” rippvaliku kaudu. Leides sobiva toote klõpsa nupul "Lisa ostukorvi". Sinu ostukorvi sisu on vähendatud kujul näha lehekülje paremas tulbas. Siin on ülevaade valitud toodetest, kogustest ja hindadest ning kogu ostukorvi summa. Tooteid saab ostukorvist eemaldada, selleks klõpsa ostukorvis toote hinna taga oleval “x”-l. Kättetoimetamise maksumust näed ostukorvi ülevaates alles siis kui oled selle valinud. Kui soovid ostukorvi detailsemat ülevaadet, klõpsa nupule "Ostukorv".

Ostukorvi ülevaates on sul võimalik näha valitud toodete pilte, täpseid nimetusi. Samuti on võimalik toote koguseid suurendada ning vähendada “+” ja “-“ või hoopis toode ostukorvist eemaldada “x”. Olles eelnevalt sisse loginud, näed infot “Tarneaadress” ja “Arveaadress” Kui oled oma ostukorvi sisuga tutvunud: võid minna tagasi poodi, klikkides nupule “Jätka ostlemist” või võid minna edasi tellimust vormistama klikkides “Tellima “ nupule.

Klikkides nupule "Tellima" ja sa ei ole eelnevalt sisse loginud, liigud edasi Logi sisse vaatesse, kus on sul võimalik siseneda oma kontosse, sisestades selleks oma e-posti aadressi ja salasõna. Nüüd sisse logides viiakse sind Aadressid vaatesse. Juhul kui sa pole eelnevalt meie poe kasutajaks registreerinud, on sul seda võimalik teha siin. Kui oled juba eelnevalt sisse loginud, ja klikkides nupule “Jätka”, liigud edasi vaatesse Aadressid.

Tellimus on võimalik sooritada ka kasutajaks registreerimata (sisse logimata), täites Osta kohe ostuvormil kuvatud väljad. NB! “*” väljade täitmine on kohustuslik. Klikkides nupule “Jätka”, liigud edasi Saatmine vaatesse ja Aadressi vaade jääb vahele.

Aadressid vaates näed oma kahte aadressi. Esimeses aknas on tarneaadress, teises aga sinu aadress, mis läheb kontaktaadressiks sinu elektroonilisele arvele. Kui soovid, et kaup saadetaks hoopis mõnele teisele adressaadile, saad rippmenüüst valida uue eelsalvestatud aadressi või vajadusel sisestada hoopis uue vajutades nupule “Lisa uus aadress”. Lisaks on võimalik muuta oma aadressi, valides vastava kuvatud aadressi all “Uuenda”. Samuti on selles vaates võimalik oma tellimuse kohta jätta mõni kommentaar või teade millega peaksime tellimust täites arvestama.

Saatmine vaates kinnitad, et nõustud kasutustingimustega ja täidad neid. Kui sa seda juba eelnevalt teinud ei ole, siis enne ostuprotsessiga edasi minekut loe need kindlasi läbi klikkides “loe”. Järgmisena vali endale sobiv kättetoimetamise viis. Vaikimisi on valik “Tulen ise järele”. Klikkides nupule “Edasi”, liigud Vali makseviis vaatesse.

Vali makseviis vaates näed sa tellimuse kogusummat. Siin pead tegema valiku, kuidas soovid ostetud kauba eest tasuda. Hetkel on võimalik valida üks makseviis “Maksa pangaülekandega”. Valides “Maksa pangaülekandega”, vormistatakse ost ja saadetakse sulle e-postiga “Tellimuse kinnitus” ja “Tellimuse kokkuvõte”.

Ostukorv

Pole tooteid

Kättetoimetamine 0,00 €
Kokku 0,00 €

Ostukorv Tellima

Search